facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип білизни , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Стать , грн
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Коли мова заходить про дітей, ми одразу про надання найкращого нашим дітям. Так от, ні для кого вже не секрет, що найкращі засоби побутової хімії виробляються в Європі. Саме там кожне підприємство проходить найсуворіший контроль якості продукції.

Варто зазначити, що конкуренція на ринку побутових товарів росте, тим самим стимулюючи виробників залишати якість продукції на високому рівні. На жаль, вироби вітчизняних підприємств України програють європейским.

Ми знайшли вихід, і пропонуємо вам найкращі засоби побутової хімії для дітей і не тільки на сайті інтернет-магазину Sawash. Дешево у цьому конкретному випадку НЕ значить низька якість.

Всі добре знають, як європейці ставляться до співвідношення ціна якість. Вони завжди обирають найкраще за вигідною ціною.

Яку побутову хімію для дітей можна купити в Sawash?

На сайті інтернет-магазину Sawash представлене різноманіття засобів побутової хімії для дітей. А саме:

 • дитячі порошки для прання
 • ополіскувачі і кондиціонери для дитячої білизни
 • рідини для миття дитячого посуду
 • побутове мило для прання дитячої білизни

Всі марки, незалежно від походження самого бренду, виробленні в Німеччині. Такі як:

 1. Frosch - зелений експерт чистоти. Виробник екологічно чистих засобів. Компания постійно вибирає активні речовини природного походження. В 2012 році ця торгова марка отримала премію Most trusted brand-11 раз на німецькому ринку.
 2. Denkmit - найбільший виробник побутової хімії Німеччини. Один з найулюбленіших для господарок усієї Європи за відмінну якість і вигідну ціну.
 3. Ecover - бельгійский бренд, який виробляє екологічні засоби для миття посуду. Навіть пляшки миючих засобів вироблені з пластику, який не шкодить оточуючому середовищу.
 4. Lenor - це лінійка компанії Procter&Gamble, американського походження. Lenor, який ви бачите на полицях вітчизняних супермаркетів суттєво відрізняється від тих, що виробленні в Європі.

Переваги дитячих порошків і гелів з Німеччини.

Чи не кожна мама в Україні хоч би раз купувала дитячий порошок чи гель для прання вітчизняного виробника. На жаль, часто трапляється так, що не захищена і зовсім ніжна шкіра малюка зазнає алергічних реакцій. Ніхто б не хотів ризикувати здоров’ям власної дитини. Ми приведемо декілька прикладів, чому вигідніше купувати європейське. Європейські виробники дійсно турбуються про навколишнє середовище. Уряд ретельно перевіряє та контролює якість продукції. Тому ступінь довіри виробам з Європи значно вищий.

Коротко, які переваги мають саме порошки та гелі з Німеччини:

 • сертифікат європейського зразку
 • універсальність для різного типу білизни
 • безпека для навколишнього середовища та людини
 • активування засоба при 20-30*С

Одна з найголовніших відмінностей - це відсутність фосфатів. Які начебто безпечні для людини, та попадаючи до водойми, забруднюють воду, і у подальшому вода небезпечна для людини. Це достатньо точно пояснює, чому треба віддати свою перевагу якісним дитячим порошкам та гелю для прання.

Ми зібрали для вас найкраще. Ви легко можете купити через інтернет або замовити по телефону все необхідне на сайті sawash.com


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта