facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
 • Група товарів , грн
  0
 • Стать , грн
  0

Піклування та турбота – невід'ємна частина життя батьків. За для маляток готуються поживні страви, купуються розвиваючі іграшки та багато іншого. Одним із важливих рішень для мами і тата стає вибір підгузків. На користь одноразових говорить зручність використання у будь-якої ситуації, наприклад, на вулиці, та вагома економія часу. Погодьтесь, кожен день прати гору повзунків – не зовсім доцільно. Окрім цього, є багато показників, які схилять батьків до того або іншого варіанту. За порадою експертів треба приділити увагу наступним якостям:

 • Дбайливе ставлення до шкіри малюка. Підгузки повинні пропускати повітря, щоб сіднички могли дихати.
 • Поглинання усіх видів виділень, та надійне утримання їх в середині.
 • Підгузки повинні бути м'якими, зручними та не затримувати рухів дитини.
 • Міцні застібки та легка зміна.

На українському ринку багато торгових марок пропонують свою продукцію. Усім необхідним якостям відповідають підгузники Дада. Є в них ще одна питома перевага – невисока вартість. Поряд з цим вони мають зручне пакування. Інтернет-магазин Sawash пропонує широкий асортимент памперсів Дада у економ-паках за вигідною ціною.

Якщо Ви не змогли знайти та купити памперси Дада для зовсім малої дитини, обирайте підгузники Хеппі. Особливість цієї компанії в тому, що вона виготовляє продукцію для малюків вагою від двох кілограмів. Підгузки такого типу обирають для дітей, які з'явилися раніш зазначеного терміну, або просто дуже малих.

Памперси для новонароджених

Цей вибір для гігієни малюків постійно вдосконалюють. З'являються нові моделі, серед яких знайдеться варіант навіть для самих заклопотаних і самих турботливих батьків. Догляд за новонародженим – складна та відповідальна справа. Немовля може мочитися до 25 разів на добу. Необхідно також доглянути за пупком малечі. На такий випадок роблять спеціальний виріз, щоб пупок міг дихати, а конструкція не заважала змащувати його, не знімаючи підгузка.

Магазин Sawash має не тільки великий асортимент гігієнічних засобів для малечі. На усі памперси ціна більш ніж вигідна. Звісно, що на великі економ-паки вона буде максимально низькою, але ціни на памперси у невеликих, зручних в дорозі або подорожі пакунках теж досить малі.

Якщо Ви бажаєте придбати дешеві памперси з достатньо високою якістю, магазин Sawash – правильний вибір. У великому каталозі всі підгузки підписані. Вказана не тільки вартість та звична нумерація: 1, 2, 3, 4, 4+, 5, а й вага дитини. Останній момент дуже важливий, адже обраний не за розміром підгузок може або давити малому, або бути завеликим, та пропускати вологу.

Якщо у Вас з'явилися питання будь-якого характеру, зателефонуйте нам, або замовте зворотній дзвінок. Наші менеджери підкажуть правильний вибір. Увесь асортимент товарів для дітей відповідає нормам якості, та має потрібні сертифікати, які гарантують відсутність підробок. Здоров'я та гарне почуття дитини – найважливіша річ для батьків. Sawash допоможе зробити життя малих хлопчиків та дівчаток більш комфортним.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта