facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Сьогодні у кожному домі ми можемо знайти цілий арсенал миючих засобів. Кожна пляшечка має своє призначення. Засобом, яким ми миємо підлогу, ми не можемо мити посуд, або чистячим засобом для унітазу аж ніяк ми не будемо мити вікна нашої оселі. Можна лічити безупинно!

Затишок в оселі цілком залежить від охайності самого приміщення. Чистячі засоби є для нас незамінними помічниками. Кожна господиня знає, що є такі забруднення, з якими особливо важко впоратися. Треш, треш, гаєш так багато часу, щоб ванна блистіла чистотою і увесь наліт зник, а результату нуль. Багато хто розчаровується у такому випадку і залишає як є, хоч це не аби як псує настрій. Але вихід є завжди, у будь-якій ситуації є вихід! Головне знайти правильний засіб. Побутова техніка- наш незамінний друг та товариш на кухні і не тільки. Вона значно спрощує нам життя, знімає тяжкий вантаж щоденних обов’язків і тд. У свою чергу, ми повинні турбуватися про те, щоб підтримувати її у чистоті та робочому стані.

От, наприклад, холодильник. На відміну від іншої техніки, цей побутовий пристрій потребує особливої уваги. Просте прибирання холодильника просто необхідне, навіть, який оздоблений технологією “no frost” і не потребує розморожування. Для цього ми пропонуємо звернути вашу увагу на гігієнічний очищувач для холодильника Dr. Beckmannf, виробництва Німеччини.

Ви, напевно, вже замислилися, де купити відбірні засоби для миття кухні з Європи в Україні. Широкий вибір миючих засобів, а саме чистячих, ви можете знайти та придбати у інтернет-магазині Sawash. Всі товари ретельно підібрані для українського споживача, з урахуванням щоденних потреб.

Які бувають засоби для миття кухні?

Засоби для чищення кухні, представленні на сайті Sawash, у вигляді спреїв, рідин, молочка, кремів та паст. Також в нашому асортименті чистячи засоби представленні у класичному вигляді, а саме порошків.

Дуже важливу роль також займають губки та серветки для прибирання. У нас, в інтернет-магазині Sawash ви можете придбати варіацію таких торгових марок:

 • Profissimo
 • Vleda
 • Denkmit

Ми відібрали для вас найкращі чистячі засоби для кухні з ринку Європи. Тепер всі засоби для миття кухні доступні для вас і в Україні. Не гайте часу у черзі в супермаркеті, а в зручний для вас час зробіть замовлення в інтернет-магазині Sawash. Наші кваліфіковані співробітники з радістю дадуть відповідь на будь-які питання стосовно вибору, умов оплати та доставки.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта