facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0
 • Стать , грн
  0

Обираючи засіб для миття посуду чи інші засоби побутової хімії, ми часто користуємося порадами знайомих або друзів. У цьому питанні, так зване "сарафанне радіо" грає не аби яку роль.

Чи часто ви звертаєте увагу на зміст етикетки? Думаємо, що не так часто, бо зазвичай інформація написана дрібними літерами, не завжди зрозуміла. А чи питали ви себе, який вплив плин для миття посуду має на ваше здоров'я? Саме від того, що виробники додають у ці самі миючі засоби для миття посуду залежить здоров'я всієї родини.

На щастя ми живемо у час, коли доступна майже вся інформація в інтернеті. Вже кожен з нас знає, що частинки миючих засобів потрапляють до нашого організму не тільки через шкіру, але й через їжу з тарілки. І саме з цього моменту ми маємо замислитися, якою рідиною для миття посуду ми користуємося.

Відомо, що до початку 20 сторіччя жінки всього світу мили посуд підручними засобами. Вони були у пошуці і експериментували, як і чим краще мити жир та засохлу їжу. Часто господині використовували водорості, соду, листя кропиви, коноплі, гірчиці, навіть, золу та пісок.

На щастя, зараз полиці супермаркетів України переповнені засобами для миття посуду, ціна яких не завжди відповідає якості. Головне - це знайти той засіб, який буде відповідати критеріям екологічності і безпечним для вашого здоров’я, а також задовольняє критерію вартість-якість. Частіше за все, асортимент у супермаркеті нас не влаштовує. Не останню роль грає брак часу.

Найбільш зручним на сьогоднішній день є замовлення товарів через інтернет, а саме з інтернет-магазину Саваш (Sawash), тут відібранні найкращі за якістю та ціною товари побутової хімії з Європи. Всі товари відповідають усім європейським стандартам. Це не секрет, що товари виробленні в Європі- найкращі за якістю.

Які бувають миючі засоби для посуду?

Зазвичай, миючі засоби для посуду представленні у вигляді гелів та порошків. За ефективністю засоби не відрізняються. Ви обираєте те, що вам найзручніше. Інтернет-магазин Sawash пропонує вам миючі засоби таких торгових марок:

 • Denkmit (виробництво Німеччини). Виробляє засоби для миття посуду і не тільки. Це одна з найпопулярніших марок, яку використовують жінки по всій Європі.
 • Frosch (виробництво Німеччини) - торгова марка, яка також представлена в нашому магазині. Хочемо зазначити, що всі пляшки для миючих засобів вироблені з перероблюючого пластику. Миючи посуд засобами цього бренду, ви не забруднюєте оточуюче середовище. Фрош відноситься до середньої групи за ціновою характеристикою.
 • Ecover - бельгійський бренд, який виробляє екологічні засоби і не тільки. Цей бренд ще називають вегетаріанським, так як до складу миючих засобів входять тільки рослинні компоненти. Плини не тестувалися на тваринах. Девізом є: "Час потоваришувати з природою".
 • Fairy (виробництво Німеччини).

Дитячий миючий засіб для посуду торгової марки Frosch- це не тільки ніжне, але й ефективний засіб для видалення залишків їжі з дитячих приборів. Дитячі пляшечки, соски, прорізувачі зубів та іграшки будуть чистими та надійними для ваших діток.

Як правильно вибрати миючий засіб для миття посуду?

Перше, на що ми звертаємо увагу при виборі миючого засобу є упаковка. Обирайте зручні флакони, які мають ергономічну форму, що дозволяє навіть мокрими руками тримати пляшечку. Також важливо, щоб рідина не мала осаду. Це можна побачити лише у прозорій чи напівпрозорій тарі. Будь ласка, обирайте максимально екологічні засоби для миття посуду. Бережіть ваше здоров’я та здоров’я всієї вашої родини!

Далі вибір за вами, вибрати та купити миючий засіб в залежності від ваших потреб і потреб ваших близьких. Інтернет-магазин Sawasch, в свою чергу, надає вам широкий вибір найкращих товарів з Європи!


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта