facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Призначення , грн
  0
 • Тип білизни , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Прання білизни у давні часи наших прабабусь було тяжкою працею, яку ми ніколи не зрозуміємо, адже володіємо багатьма різними засобами для прання. Щоб зробити правильний вибір, треба оглянути два великих розділи: порошкові або гелеві засоби.

У свою чергу ці два розділи мають кілька підрозділів, у кожного з яких є свої переваги. Навіть для прання одягу на сьогодні існує декілька різноманітних варіантів. Перший – це звичайний порошок для прання. Має саму низьку ціну, але після полоскання часом може залишатися на речах в невеличкій кількості. До того ж зберігати такий засіб слід дуже обережно. Його часточки легко потрапляють у повітря, що не дуже добре впливає на здоров’я людини. Також при ручному пранні треба буде використовувати заходи застереження – гумові рукавички. Більш економними та вигідними є пральні кульки. В цьому випадку кількість миючого засобу скорочується на 50-70%. До порошкоподібних пральних речей відносять ще різноманітні варіанти для видалення плям та відбілювачі. В них також є деяка складність із зберіганням, але невисока вигідна вартість та багатий вибір перемагають. Купити їх можна набагато дешевше ніж концентровані рідкі.

Синтетичні миючі засоби

Другими за рахунком, але не за популярністю є гелеві засоби. Вони випускаються в зручній тарі або у вигляді капсул. Серед них є:

 • Рідини для видалення плям.
 • Відновлювання кольору.
 • Відбілювачі.
 • Кондиціонери.
 • Для делікатного прання, тощо.

Капсули для прання мають багато переваг перед порошковими засобами. Окрім зручного використання та зберігання, вони повністю видаляються під час полоскання. Це значить, що їх може застосовувати без остраху навіть людина із алергією. Ще одна перевага гелю в тому, що він більш концентрований, ніж порошок. Отож кожне прання потребує меншої кількості рідини, а економія у наш час дуже важлива.

Що до різноманітних відбілювачів, то перевагу слід віддати тим, в котрих не має хлору. Хлорвмісні засоби призводять до появи жовтого кольору та швидкого зношення тканини.

Ще одним видом пральних засобів є безфосфатні. Вони максимально безпечні для навколишнього середовища та людини. На сайті Sawash представлені вироби з Німеччини та інших європейських країн, які в останній час все більш віддають перевагу безфосфатним засобам.

Інтернет-магазин Саваш пропонує великий асортимент, в якому синтетичні мийні засоби представлені в усіх можливих варіантах. Ви можете купити тут порошок у великій економічній упаковці, різноманітні капсули із гелем, засоби для прання дитячого одягу, або для використання людям із чутливою шкірою. За для більшого комфорту наших покупців ми пропонуємо швидко доставити придбаний товар в будь-яке місто країни. Для клієнтів завжди є вигідні пропозиції, система знижок та бонусів, розпродаж та ін. У нас ви завжди вигідно зможете придбати вироби таких марок як Frosch, Ariel, Babylove, тощо за вигідною ціною.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта