facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип білизни , грн
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0
  0

Купити добавки для прання відмінного німецького якості, по найпривабливішою в Україні ціною, зручно в нашому інтернет-магазині SAWASH. Результат прання вас вразить і обрадує, адже продукція європейської якості допоможе вашому коханому порошку відіпрати плями важко видалити крові, трави, продуктів з поверхні текстилю, одягу, іншого. При цьому тканина буде виглядати акуратною і привабливою, м'якою і гладкою.

Торгові марки, продукція яких в каталозі представлена широким сортаментом, в роботі застосовують екологічно безпечні компоненти. Тому куплений товар абсолютно нешкідливий для здоров'я. Ви зможете без побоювання використовувати добавки для прання, ополіскування, відбілювання речей своїх улюблених крихт.

На полицях сучасних торгових точок представлено розмаїття порошків. Однак не одне із запропонованих засобів, не може впоратися з набором поставлених завдань - відіпрати утворилося пляма, пом'якшити тканину, відбілити і прикрасити річ одночасно. Формула одних порошків створена для важко виводяться плям, інших для відбілювання, пом'якшення виробів. Тому необхідно використовувати добавки до прання, які подарують результат кращого зразка.

Асортимент продукції на полицях нашого магазину запропонований багатством вибору. Ополіскувачі і відбілювачі, мило і рідкий крохмаль, інші товари для догляду за речами, пом'якшення води, можна купити у нас. Ви зможете легко вибрати товар потрібного типу. Кожен виріб має докладний опис особливостей і властивостей, що допоможе зробити грамотне придбання.

Продукцією відмінної якості забезпечимо всіх споживачів. Для нас не має значення відстань. Організуємо швидку доставку товару в потрібний пункт, за найбільш прийнятними розцінками.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта