facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип білизни , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0
  0

Сьогодні прання – це просто. З'явилися не тільки «розумні» машинки, які з легкістю пораються з бавовняними, шовковими або вовняними речами, а й нові пральні засоби. Вони видаляють навіть дуже складні плями та не залишають розводів.

Кмітливій господині достатньо купити капсули для прання, щоб її одяг та білизна сяяли чистотою і мали приємний ніжний аромат. Такий пральний засіб має багато переваг:

 • Простота застосування.
 • Капсули не розсипаються під час закладення в пральну машину.
 • Розчиняються навіть при низьких температурах.
 • Рідкі пральні порошки (а у капсулі знаходиться як раз такий засіб) можна застосовувати для будь якого типу тканини.
 • Капсули з легкістю відперуть як кольорові, так і білі речі.
 • Підходять для будь-якого роду забруднення, бо мають високу концентрацію діючих речовин.

Гель для прання

Рідкий порошок для прання випускають не тільки у вигляді окремих капсул. Ощадливі господарки можуть придбати такий пральний засіб у економічній великій упаковці із спеціальним мірним стаканчиком. Дуже часто він служить кришкою на пляшці із рідким порошком.

Рідкий засіб для прання використовують не тільки для пральних машин. Перевагою такого виду при ручному пранні буде велика швидкість розчинення навіть в холодній воді. Ще вагомий плюс рідких порошків – відсутність алергічних реакцій. Не постраждає не тільки ніжна шкіра рук господині. Гелі для прання – найліпший засіб для дитячого одягу. Шкіра малечі дуже чутлива, отже якісний пральний засіб просто необхідний. На користь рідкого прального порошку говорить і відсутність необхідності використовувати ополіскувач. Приємний аромат та м'якість тканини забезпечує гель.

Господарки піклуються не тільки про одяг. Пральні машини теж потребують турботи. Рідкі засоби повністю змиваються та не залишають слідів не тільки на одягу, а і у пральній машині.

Фахівці кажуть: для оптимального результату потрібно слідувати кільком порадам. Барабан пральної машині доцільно завантажувати максимально. Бавовни можна класти для однієї капсули до п'яти кілограмів, синтетики – до чотирьох. Обережності слід триматися при зберіганні. Особливо це стосується капсул. Яскраві кольори (зелений, синій) привертають увагу дітей, які можуть спробувати вкусити або проковтнути капсулу. Слід враховувати це, та застосувати усі запобіжні заходи під час використання та зберігання рідкого прального засобу.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта