facebook
Sawash Contacts:
Address: м.Львів, Дністерська, 1 ,
Sawash tel:068 920 20 40, fax:, Email: info@sawash.com.ua
Категорії
Контакти
Зворотній дзвінок
Пн–Пт 11:00–17:00 Сб 11:00–16:00 Нд - Вихідний
Категории
 • Ціна , грн
  От
  До
 • Виробники , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип білизни , грн
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Група товарів , грн
  0
  0

Чистий одяг вже давно є невід'ємною частиною комфорту життя. Сучасні господарки знають, що правильно обраний пральний порошок, ціна на який вже давно не є проблемою для жодної господині, не тільки позбавлення від плям. Це ще збереження кольору або білизни і якостей будь-якої тканини та турбота про своє здоров'я. Інтернет магазин Sawash.com.ua пропонує пральний порошок оптом від самих відомих виробників. Найбільшим попитом серед цього багатого вибору різних засобів для прання користуються товари з Німеччини. Це можна пояснити тим фактом, що Німеччина є однією з країн, котрі законодавчо заборонили виробляти та реалізовувати побутову хімію, яка містить фосфати. Ці речовини додаються до пральних засобів із метою пом'якшення води та підвищення чистячих якостей порошку. Але така користь вагома тільки на перший погляд. Справа в тому, що фосфати здатні накопичуватися в організмі, та негативно впливати на стан здоров'я людини. Навіть багаторазове полоскання не зможе видалити усі залишки цих сполук на одязі. Частий контакт зі шкірою призводить до появи алергічних реакцій, шкірних захворювань, порушенню обміну речовин, та навіть сприяє розвитку онкологічних захворювань. Тому безфосфатні пральні засоби користуються великим попитом, особливо для прання дитячого одягу та білизни.

Купити пральний порошок з Німеччини

Безфосфатний пральний порошок має наступні переваги:

 • Безпека. Він не викликає алергічних реакцій. Такий пральний засіб повністю розчиняється у воді та змивається під час полоскання, не залишаючись на одязі.
 • Високоякісний результат прання навіть у холодній воді. Це дуже важливо, якщо треба відчистити шовкову або вовняну річ.
 • Економічний. На відміну від звичайного прального засобу без фосфатного порошку треба набагато менше.
 • Необмежений термін придатності. Це ще одна перевага до економії, бо велика упаковка завжди більш вигідна, особливо у магазині Sawash.com.ua.

Безфосфатний порошок для прання має тільки одну особливість. Треба суцільно слідувати інструкції до застосування. Деякі господині звикли насипати велику кількість прального засобу «щоб краще відпиралося». Але із безфосфатним засобом таке рішення може призвести до прямо протилежного ефекту. Тому слід користуватися порошком згідно інструкції, і одяг буде безпечним для здоров’я, чистим та приємно пахнути.


Дякую!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами!

Форма зворотнього зв'язку
Некоректне ім'я
Введіть телефон
Неправильний Електронна пошта